HAKKIMIZDA.

Firmamız SEOUL TEKSTİL MAKİNA VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1990 yılında kuruldu.

Güney Kore firmamız tekstil, kimya, kozmetik ve inşaat alanında yılların tecrübesi ile güven esasına dayılı hizmet vermektedir.

Güney Kore başta olmak üzere Uzakdoğu, Amerika, Avrupa ve Orta doğu ülkeleri  ile Türkiye arasında sektörel olarak polyester kumaştan mobilyalarda  kullanılan PVC rulo kaplama malzemelerine ve kozmetik cilt bakım ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ithalat ve ihracat danışmanlığı ve mümessillik yapmaktadır.

2002 yılında Koreliler Derneği Başkanı olan şirket sahibimiz Ji Sub Chung aynı yıl düzenlenen “2002 FIFA Dünya Kupası” tanıtım ve etkinliklerinde Türkiye’yi tanıtmak adına çeşitli çalışmalar yapmıştır.

2010 yılında yeni bir atılımla,  Misdos İş Makineleri adı altında İş Eldivenleri üreten bir fabrika kurmuş olup İş güvenliği adına çeşitli çalışmalargerçekleştirdik.

2014-15 yılları arasında SK  Engineering’in üstlendiği Tufanbeyli Termik Santral Projesine ve  2016 yılında Irak’da  SSANGYONG Engineering’in üstlendiği inşaat projesine çeşitli inşaat malzemeleri tedarikinde bulunduk.

Firmamız, bir çok alanda yurt içi ve yurt dışı ithalat-ihracat alanlarında pazar araştırmaları, danışmanlık hizmetlerini büyük bir titizlikle devam  ettirmektedir.

Sizlere de hizmet vermek için buradayız…

omerk2